Онлайн занятие через zoom

Курси підготовки до ЗНО в Україні діляться на онлайн та офлайн. У зв'язку з коронавірусною хворобою у 2021-2022 роках учні частіше обирають онлайн форму навчання.

Переваги онлайн курсів з підготовки до ЗНО:

  • можна займатись з кваліфікованими викладачами незалежно від місця проживання;
  • можна обрати зручний час занять.

Які бувають онлайн курси з підготовки до ЗНО

Є кілька форматів онлайн навчання. Це можуть бути живі заняття з викладачем у групах або індивідуально. Заняття проводяться через Skype, Zoom або інші програми. Також є платформи, де зібрані відеолекції з поясненням матеріалу та завдань. Учні можуть обрати навчальний центр та формат навчання, який їм найбільше підходить.

Яка вартість онлайн курсів з підготовки до ЗНО

Заняття у невеликих групах коштують 1200 - 1700 грн/міс з одного предмета. Навчальні центри надають знижки при виборі кількох предметів. При індивідуальних заняттях ціна стартує з 250 грн/год.

Більшість центрів пропонують курси тривалістю від 6 до 9 місяців, тому навчання варто розпочинати у вересні. Також можна обрати експрес-курс тривалістю 1 - 2 місяці.

Навчальні центри з підготовки до ЗНО онлайн

В Україні працює багато навчальних центрів з підготовки до ЗНО. Більшість з них пропонує онлайн курси. Далі наводимо список популярних центрів та платформ.

Навчальний центр ZNOGRANT

Навчальний центр ZNOGRANT веде онлайн підготовку до зовнішнього незалежного тестування з предметів: українська мова і література, математика, історія України, англійська, німецька мови, фізика, хімія, біологія, географія. Загальна тривалість навчання в міні групах - до 9 місяців. Учні займаються 2 год 40 хв на тиждень. Вартість навчання 1340 грн за один предмет, при замовленні декількох предметів діє знижка. Перший пробний урок безкоштовно.  

Освітня платформа Prometheus

На сайті Прометеус є безкоштовні курси з підготовки до ЗНО. Формат навчання - відеолекції та завдання, які можна виконувати у вільний час. Поки що розроблені програми тільки для української мови та літератури, історії України, математики, англійської мови.   

Онлайн курси ZNOUA

ZNOUA проводить курси з підготовки до ЗНО з предметів: українська мова та література, історія України, біологія, англійська мова, географія, математика. Навчання поділене на 3 блоки (тривалість 6-7 місяців). 1 блок (2 місяці) включає 16 занять по 2 години, вартість 2500 грн/блок.

Платформа online.zno.ua

Платформа online.zno.ua розроблена для самостійної підготовки до ЗНО. На платформі є завдання, підказки для їх розв'язання та відео з поясненням. Також за результатами виконаних завдань система визначає рівень знань учня.

Зараз на платформі можна займатись математикою та українською мовою. Доступ платний, ціна за один предмет 199 грн, при замовленні двох предметів ціна буде 299 грн. 

Онлайн курси Planetclub  

Planetclub запрошує на курси з підготовки до ЗНО-2022. Навчально-освітній центр проводить живі онлайн уроки з досвідченими викладачами. Абітурієнти можуть підтягнути свої знання з математики, української мови, англійської мови, історії, фізики, хімії, біології, географії. Двічі на тиждень по 1,5 години проводяться заняття у міні групах. Викладачі дають і перевіряють домашні завдання. Вартість 1600 грн/місяць. При індивідуальній роботі вартість 250 грн/год.

Онлайн підготовка ZNO ProKachka

Освітня онлайн платформа ZNO ProKachka пропонує онлайн курси підготовки до ЗНО з математики, української мови та літератури, біології, географії, англійської мови, фізики, хімії, історії. Вартість навчання залежить від кількості обраних занять від 1200 до 3600 грн. Для дітей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб діють пільги.

Обираючи курси звертайте увагу на досвід компанії, скільки років вона працює, педагогічний стаж викладачів, результати випускників на ЗНО та їх відгуки про навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Умови проведення, розклад ЗНО-2022

Добавить комментарий